TVR20561KSW
- Артикул производителя:
- TVR20561KSW
- Краткое описание:
- Varistor 20mm 560V
- Current - Surge :
- 13 kA
- Energy :
- 475J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 450 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V