TVR20511KSY
- Артикул производителя:
- TVR20511KSY
- Краткое описание:
- Varistor 20mm 510V
- Energy :
- 220J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 410 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V