TVR07621KSY
- Артикул производителя:
- TVR07621KSY
- Краткое описание:
- Varistor 7mm 620V
- Energy :
- 35J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 395 V
- Maximum DC Volts :
- 510 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 682 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 558 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 620 V