TVR05560KSY
- Артикул производителя:
- TVR05560KSY
- Производитель/Бренд:
- Thinking Electronics Industrial Co.
- Краткое описание:
- Varistor 5mm 56V
- Производитель :
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 1.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 62 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V