SFV14D431K
- Артикул производителя:
- SFV14D431K
- Производитель/Бренд:
- SETsafe | SETfuse
- Краткое описание:
- METAL OXIDE VARISTOR
- Производитель :
- SETsafe | SETfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 460 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 155J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 465 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 399 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 432 V