SFV14D331K
- Артикул производителя:
- SFV14D331K
- Capacitance @ Frequency :
- 610 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 115J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 210 V
- Maximum DC Volts :
- 275 V
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 357 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 306 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 331.5 V