MVR20D560K-S
- Артикул производителя:
- MVR20D560K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 56V 3000A DISC 20MM HIG
- Capacitance @ Frequency :
- 6800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3 kA
- Energy :
- 41J
- Features :
- High Surge
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 62 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V