MVR20D470K-S
- Артикул производителя:
- MVR20D470K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 3000A DISC 20MM HIG
- Capacitance @ Frequency :
- 7400 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3 kA
- Energy :
- 34J
- Features :
- High Surge
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 52 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V