MVR20D151K-S
- Артикул производителя:
- MVR20D151K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 10000A DISC 20MM H
- Capacitance @ Frequency :
- 2700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 106J
- Features :
- High Surge
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 125 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 165 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 135 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V