MVR14D561K
- Артикул производителя:
- MVR14D561K
- Краткое описание:
- VARISTOR 560V 4500A 14MM DISC TH
- Capacitance @ Frequency :
- 360 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 125J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 460 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V