MVR05D751K
- Артикул производителя:
- MVR05D751K
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 400A 5MM DISC THRU
- Capacitance @ Frequency :
- 30 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 22.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V