MVR14D180K-S
- Артикул производителя:
- MVR14D180K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 18V 2000A DISC 14MM HIG
- Capacitance @ Frequency :
- 11100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 7J
- Features :
- High Surge
- Maximum AC Volts :
- 11 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 15 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18 V