MVR14D221K-S
- Артикул производителя:
- MVR14D221K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 220V 6000A DISC 14MM HI
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 78J
- Features :
- High Surge
- Maximum AC Volts :
- 140 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 242 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 220 V