SVMH2016KA231PT101
- Артикул производителя:
- SVMH2016KA231PT101
- Краткое описание:
- VARISTOR 396V 100A 0806
- Current - Surge :
- 100 A
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Maximum DC Volts :
- 300 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 396 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 360 V