SVMH2016KA251PT500
- Артикул производителя:
- SVMH2016KA251PT500
- Краткое описание:
- VARISTOR 429V 50A 0806
- Current - Surge :
- 50 A
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V