SDVL3225SD600PTHS801
- Артикул производителя:
- SDVL3225SD600PTHS801
- Краткое описание:
- VARISTOR 76V 500A 1210
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 46 V
- Maximum DC Volts :
- 60 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 83 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 69 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 76 V