SDVL3216SD650PTHS501
- Артикул производителя:
- SDVL3216SD650PTHS501
- Производитель/Бренд:
- Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
- Краткое описание:
- VARISTOR 82V 300A 1206
- Производитель :
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 1.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 91 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 73 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V