SDVL3225SD650PTHS301
- Артикул производителя:
- SDVL3225SD650PTHS301
- Краткое описание:
- VARISTOR 82V 200A 1210
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 1.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 91 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 73 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V