MVR05D181K
- Артикул производителя:
- MVR05D181K
- Производитель/Бренд:
- Meritek
- Краткое описание:
- VARISTOR 180V 400A 5MM DISC THRU
- Производитель :
- Meritek
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 140 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 4.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V