MVR05D680K
- Артикул производителя:
- MVR05D680K
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 100A 5MM DISC THRU
- Capacitance @ Frequency :
- 370 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 1.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 75 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V