SDVL2016SD180PTHS601
- Артикул производителя:
- SDVL2016SD180PTHS601
- Производитель/Бренд:
- Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
- Краткое описание:
- VARISTOR 25V 400A 0806
- Производитель :
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 600 A
- Energy :
- 0.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 12.7 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0806 (2016 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 28 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25 V