SDVL2016SD600PTHS301
- Артикул производителя:
- SDVL2016SD600PTHS301
- Краткое описание:
- VARISTOR 76V 200A 0806
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 0.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 46 V
- Maximum DC Volts :
- 60 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 83 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 69 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 76 V