SDV2012A220C251NPTF
Артикул производителя:
SDV2012A220C251NPTF
Производитель/Бренд:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Краткое описание:
VARISTOR 34V 60A 0805
Производитель :
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
250 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
60 A
Energy :
0.2J
Features :
Maximum AC Volts :
15.6 V
Maximum DC Volts :
22 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
34 V
Varistor Voltage (Min) :
26 V
Varistor Voltage (Typ) :
30 V