MVR07D560K-S
- Артикул производителя:
- MVR07D560K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 56V 500A DISC 7MM HIGH
- Capacitance @ Frequency :
- 890 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 6J
- Features :
- High Surge
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 62 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V