MVR07D220K-S
- Артикул производителя:
- MVR07D220K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 500A DISC 7MM HIGH
- Capacitance @ Frequency :
- 2300 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 2.4J
- Features :
- High Surge
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 26 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V