SDVL1608SD650PTHS300
Артикул производителя:
SDVL1608SD650PTHS300
Производитель/Бренд:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Краткое описание:
VARISTOR 82V 20A 0603
Производитель :
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
Current - Surge :
30 A
Energy :
0.05J
Features :
Maximum AC Volts :
50 V
Maximum DC Volts :
65 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
91 V
Varistor Voltage (Min) :
73 V
Varistor Voltage (Typ) :
82 V