SDVL1608SD380PTHS800
- Артикул производителя:
- SDVL1608SD380PTHS800
- Краткое описание:
- VARISTOR 50V 50A 0603
- Current - Surge :
- 80 A
- Energy :
- 0.08J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 54 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 46 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 50 V