SDVL1608SD560PTHS300
- Артикул производителя:
- SDVL1608SD560PTHS300
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 20A 0603
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.05J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 75 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V