SDVL1608SD101PTHS200
- Артикул производителя:
- SDVL1608SD101PTHS200
- Краткое описание:
- VARISTOR 120V 12A 0603
- Current - Surge :
- 20 A
- Energy :
- 0.03J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 75 V
- Maximum DC Volts :
- 100 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 132 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 120 V