MVR07D101K
- Артикул производителя:
- MVR07D101K
- Производитель/Бренд:
- Meritek
- Краткое описание:
- VARISTOR 100V 1200A 7MM DISC THR
- Производитель :
- Meritek
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 6.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 60 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 110 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 100 V