MVR07D181K
- Артикул производителя:
- MVR07D181K
- Краткое описание:
- VARISTOR 180V 1200A 7MM DISC THR
- Capacitance @ Frequency :
- 280 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 11.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V