SDV1608S5R5C020YPTF
- Артикул производителя:
- SDV1608S5R5C020YPTF
- Краткое описание:
- VARISTOR 80V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 2 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 4 V
- Maximum DC Volts :
- 5.5 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 80 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 60 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 70 V