SDV1608S140C050YPTF
Артикул производителя:
SDV1608S140C050YPTF
Краткое описание:
VARISTOR 28V 1A 0603
Capacitance @ Frequency :
5 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
1 A
Energy :
0.003J
Features :
Maximum AC Volts :
10 V
Maximum DC Volts :
14 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Max) :
28 V
Varistor Voltage (Min) :
22 V
Varistor Voltage (Typ) :
25 V