SDV1608E5R5C300NPTF
Артикул производителя:
SDV1608E5R5C300NPTF
Производитель/Бренд:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Краткое описание:
VARISTOR 14V 5A 0603
Производитель :
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
30 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
5 A
Energy :
0.005J
Features :
Maximum AC Volts :
4 V
Maximum DC Volts :
5.5 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
14 V
Varistor Voltage (Min) :
10 V
Varistor Voltage (Typ) :
12 V