SDV1608E090C180NPTF
- Артикул производителя:
- SDV1608E090C180NPTF
- Краткое описание:
- VARISTOR 16V 3A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 18 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 3 A
- Energy :
- 0.005J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 6.4 V
- Maximum DC Volts :
- 9 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 16 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 11 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 13.5 V