SDV1608S180C0R5YPTF
- Артикул производителя:
- SDV1608S180C0R5YPTF
- Краткое описание:
- VARISTOR 160V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 0.5 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 12.7 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 160 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 100 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 130 V