SDV1608S140C0R5YPTF
Артикул производителя:
SDV1608S140C0R5YPTF
Краткое описание:
VARISTOR 160V 0603
Capacitance @ Frequency :
0.5 pF @ 1 MHz
Maximum AC Volts :
10 V
Maximum DC Volts :
14 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Max) :
160 V
Varistor Voltage (Min) :
100 V
Varistor Voltage (Typ) :
130 V