SDV1608H260C030YPTF
Артикул производителя:
SDV1608H260C030YPTF
Производитель/Бренд:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Краткое описание:
VARISTOR 38V 1A 0603
Производитель :
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
3 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
1 A
Energy :
0.003J
Features :
Maximum AC Volts :
18.4 V
Maximum DC Volts :
26 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
38 V
Varistor Voltage (Min) :
31 V
Varistor Voltage (Typ) :
34.5 V