SDV1608E220C800NPTF
- Артикул производителя:
- SDV1608E220C800NPTF
- Краткое описание:
- VARISTOR 34V 15A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 15 A
- Energy :
- 0.03J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 15.6 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 34 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 26 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 30 V