SDV1005E5R5C800NPTF
- Артикул производителя:
- SDV1005E5R5C800NPTF
- Краткое описание:
- VARISTOR 14V 10A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 A
- Energy :
- 0.02J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 4 V
- Maximum DC Volts :
- 5.5 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 14 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 10 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 12 V