SDV1005S140C010YPTF
- Артикул производителя:
- SDV1005S140C010YPTF
- Краткое описание:
- VARISTOR 160V 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 1 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 160 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 100 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 130 V