SDV1005S140C030YPTF
- Артикул производителя:
- SDV1005S140C030YPTF
- Краткое описание:
- VARISTOR 38V 1A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 3 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1 A
- Energy :
- 0.003J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 38 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 31 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 34.5 V