B72242L0421K102
- Артикул производителя:
- B72242L0421K102
- Краткое описание:
- VARISTOR 680V 65KA ENCASED DISC
- Capacitance @ Frequency :
- 1800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 65 kA
- Energy :
- 910J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Encased Disc
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V