V102HA40
- Артикул производителя:
- V102HA40
- Краткое описание:
- VARISTOR 1KV 40KA DISC 40MM TABS
- Capacitance @ Frequency :
- 1200 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 1000J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 1 kV
- Maximum DC Volts :
- 1.29 kV
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 40mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV