B72250L0441K100
- Артикул производителя:
- B72250L0441K100
- Краткое описание:
- VARISTOR 715V 75KA DISC 57MM
- Capacitance @ Frequency :
- 3000 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 1580J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 440 V
- Maximum DC Volts :
- 585 V
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Disc 57mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 786.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 643.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 715 V