TMOV34S551MPX2696
Артикул производителя:
TMOV34S551MPX2696
Краткое описание:
VARISTOR 854.5V 40KA SQUARE 34MM
Capacitance @ Frequency :
2250 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
40 kA
Energy :
965J
Maximum AC Volts :
550 V
Maximum DC Volts :
700 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
939 V
Varistor Voltage (Min) :
770 V
Varistor Voltage (Typ) :
854.5 V