SMOV34S421MP
- Артикул производителя:
- SMOV34S421MP
- Краткое описание:
- VARISTOR 680V 40KA BOX 5 LEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 3000 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 910J
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 75°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V