TMOV34S571EP
- Артикул производителя:
- TMOV34S571EP
- Краткое описание:
- VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2200 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 990J
- Maximum AC Volts :
- 575 V
- Maximum DC Volts :
- 730 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Formed Tabs
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.001 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V