TMOV34S551EP
- Артикул производителя:
- TMOV34S551EP
- Краткое описание:
- VARISTOR 854.5V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2250 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 965J
- Maximum AC Volts :
- 550 V
- Maximum DC Volts :
- 700 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 939 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 770 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 854.5 V