B72250L0231K100
- Артикул производителя:
- B72250L0231K100
- Краткое описание:
- VARISTOR 360V 75KA DISC 57MM
- Capacitance @ Frequency :
- 6000 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 730J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Maximum DC Volts :
- 300 V
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Disc 57mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 396 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 360 V